Ing. Peter Zeman, Garbiarska 5 040 01 Košice, e-mail: pevyt@pevyt.sk

EUROSET

replica dolce & gabbana handbags
Euroset 2005

Máte radi rýchle a nekomplikované veci? Potom stlačte jednoducho jedno z menných tlačidiel - a Váš "cieľavedomý" aparát Vás okamžite prepojí. S funkciou krátka voľba a opakovanie voľby ušetríte ešte viac času. Ako tento voľný čas využijete, necháme samozrejme na Vás .

Cena bez DPH: 572,- Skrichard mille replica

Euroset 2015

S týmto šikovným aparátom nemusíte už ani len zdvihnúť sluchátko, keď chcete telefonovať. Umožní Vám to zabudované zariadenie na hlasité telefonovanie: breitling kopia voľný rozhovor a voľné ruky. A ako ste pravdepodobne zvyknutý z práce, zobrazí Vám prehľadný displej napríklad volané číslo alebo zvolenú funkciu. Euroset 2015 je komfortný analógový telefón, ktorý podporuje hlasité telefonovanie.

Cena bez DPH: 1.408,- Sk

Euroset 2020

Aparát, ktorý je tu vždy pre Vás. Euroset 2020 je komfortný analógový telefón, podporujúci funkciu CLIP*, čiže znázornenie telefónneho čísla volajúceho. Na displeji zobrazí replique montre telefónne číslo volajúceho, čas a dobu hovoru. Skrátka: Kvalita so štipkou extravagancie. * Funkciu CLIP musí podporovať operátor siete, Telefón nemá záznamník!

Cena bez DPH: 1.324,- Sk